Технології, схоже, вимагають нашої постійної уваги. Сучасне «чудо», Інтернет, легко доступне через смартфон і надає приголомшливу можливість доступу до колективного знання людства прямо на долоні. Однак багатьом цей постійний доступ може дорого обійтися.

Письменниця Лінда Стоун придумала вислів “постійна часткова увага”, змальовуючи сучасне прагнення завжди знати, що відбувається “там”, переконуючись, що ми нічого не пропустили. Якщо вам здається, що це може викликати хронічне занепокоєння, ви праві!

Хоч апостол Павло боровся з іншими причинами занепокоєння, він знав про необхідність нашим душам віднайти мир у Бозі. Через це він у листі до новонавернених віруючих, які зазнали гоніння (1 Сол. 2:14), писав: “Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все” (1 Сол. 5:16-18).

Повеління “моліться безперестанку” може трохи налякати. Проте як часто ми перевіряємо наші телефони? Що було б, якби ми замість цього прагнули поспілкуватися з Богом? Подякувати, вознести молитовне прохання або прославити Його?

Крім того, що було б, якби ми навчилися обмінюватися потребами, аби завжди “бути в курсі”, за що постійно молитися у Божій присутності? Покладаючись на Дух Христа, ми можемо навчитися постійно віддавати Небесному Отцеві нашу увагу, йдучи по життю день за днем.
Який вплив справляють на вашу віру сучасні технології? Що може допомогти вам виявляти до Бога цілковиту увагу?
Отче, дякуємо, що закликав нас до стосунків із Собою, у яких Ти бажаєш нас постійно чути, і у яких Ти завжди чуєш нашу хвалу і наші молитви до Тебе.


© 2020 Хліб Наш Насущні
Який вплив справляють на вашу віру сучасні технології?