Saturday, November 7, 2020

Хліб Наш Насущній — Результати залиште Богу

 

Результати залиште Богу

Читати: Луки 10:1, 17-20 | Біблія за рік: Єремії 40–42 ; Євреїв 4

Не тіштеся тим, що вам коряться духи, але тіштесь, що ваші ймення записані в небі!

Кілька років тому мене запросили виступити перед студентами в університетському гуртожитку. Хлопці були відомі своєю хуліганською поведінкою, тому я покликав на допомогу друга. Коли ми прийшли, виявилося, що студенти перебувають у святковому настрої з нагоди перемоги їхньої команди у футбольному чемпіонаті. Під час вечері в залі панував хаос. Нарешті староста оголосив: “Тут є два хлопці, які хочуть розказати нам про Бога!”

У мене тремтіли ноги, але я піднявся і почав говорити їм про Божу любов. Раптом всі замовкли і стали уважно слухати. Потім посипалися серйозні питання і щирі відповіді. З часом ми організували там біблійний гурток, і багато студентів знайшли спасіння в Христі.

У моєму житті були й інші випадки, коли я “бачив сатану, що з неба спадав, як блискавка” (Лк. 10:18). Але не раз траплялося, що падав і я.

У 10-му розділі Євангелії від Луки розповідається, як учні Ісуса, повернувшись з місії, свідчили про великий успіх. У відповідь Ісус промовив: “Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка”. Однак потім Він додав: “Не тіштеся тим, що вам коряться духи, але тіштесь, що ваші ймення записані в небі” (в. 20).

Ми радіємо успіху. Але коли зазнаємо невдач, нас охоплює відчай. Продовжуйте робити те, до чого вас покликав Бог, а результати залиште Йому. Ваше ім’я записане в Його книзі!
Уявіть, що ваше ім’я записане на Божому серці. Як це допомагає вам рухатися вперед, коли все добре, або навпаки – погано?
Боже, дякую за перемогу над моїми ворогами. Допоможи мені бути сильним і тоді, коли я зазнаю невдач. Дякую за свою приналежність до Твоєї родини.

Автор Давид Роупер

© 2020 Хліб Наш Насущні
Кілька років тому мене запросили виступити перед студентами в університетському гуртожитку. Хлопці були відомі своєю хуліганською поведінкою, тому я покликав на допомогу друга.

No comments:

Post a Comment