Це сталося перед Різдвом. Її діти не виявляли вдячності. Жінка знала, що схилитися до такого мислення дуже легко, втім вона також знала, що хотіла кращого для сердець своїх дітей. Отже, жінка в усьому домі прикріпила червоні банти: на вимикачах світла, на дверях комори і холодильника, на пральній машині і сушарці, на водопровідних кранах. Біля кожного банта вона власноруч написала: “Деякі Божі дари легко пропустити, тому я до них прикріпила банти. Бог дуже добрий до нашої родини. Давайте не забувати, звідки ці дари”.

В 6-му розділі книги Повторення Закону ми бачимо, що майбутнє ізраїльського народу пов’язане із завоюванням існуючих міст. Отже, народ ввійде у великі процвітаючі міста, яких він не будував (в. 10), поселиться в оселях, наповнених усяким добром, якого він не збирав, користуватиметься криницями, виноградниками та оливками, яких він не викопував і не садив (в. 11). Усі ці благословення легко пов’язати з єдиним джерелом – “Господом, Богом твоїм” (в. 10). І Мойсей хотів, аби народ не забув про це любляче Боже забезпечення (в. 12).

Іноді про Боже забезпечення справді легко забути. Втім давайте не випускати з поля зору Божу доброту, джерело усіх наших благословень.

Назвіть п’ять благословень у своєму житті. Чому ви за них вдячні? Як ви сьогодні подякуєте за них Богу?

Люблячий Отче, Ти є джерелом усіх благословень у нашому житті. Але через свою гордість ми часто думаємо по-іншому. Втім ми знаємо, як усе є насправді. Дякуємо за усі Твої дари.


© 2019 Хліб Наш Насущні
Це сталося перед Різдвом. Її діти не виявляли вдячності.