“Молитви безсмертні”. Ці відомі слова належать Енді Баундсу (1835–1913), чиї класичні твори на тему молитви надихали не одне покоління. Говорячи про силу і вічну природу наших молитов, він сказав: “Вуста, які їх промовили, можуть назавжди закритися, серце, яке їх відчуло, може перестати битися, однак молитви продовжують жити перед Богом, і Його серце їх палко бажає. Молитви живуть довше за тих, хто їх промовив; довше за покоління, за епоху, за світ”.

Ви коли-небудь думали, чи досягають Бога ваші молитви, зокрема ті, що народжені через труднощі, біль і страждання? Глибокі слова Баундса нагадують про важливість наших молитов. Про це також говориться в книзі Об’явлення 8:1-5. Тлом слугує небо (в. 1), тронна зала Бога і центр управління Всесвітом. У Божій присутності стоять ангели (в. 2), і один із них, подібний до стародавніх священиків, дає Йому кадило з молитвами “усіх святих” (в. 3). Образ молитов, промовлених на землі, які здіймаються до Бога на небо (в. 4), показує справжню дійсність і дуже підбадьорює. Якщо ми думаємо, що наші молитви десь загубилися або забулися, то побачене тут утішає нас і спонукає продовжувати молитися, бо наші молитви дорогоцінні для Бога! J
Чи сумнівалися ви в тому, що Бог справді чує ваші молитви? Як уривки, подібно до Об’явлення 8:1-5, можуть оживити ваші молитви?
Отче, дякую, що Ти піклуєшся більше, ніж ми іноді уявляємо. Допоможи мені вірити, що Ти спостерігаєш за праведними і чуєш наші молитви.


© 2019 Хліб Наш Насущні
Ви коли-небудь думали, чи досягають Бога ваші молитви, зокрема ті, що народжені через труднощі, біль і страждання?