Коли ураган Флоренс із руйнівною силою обрушився на Вілмінгтон у Північній Кароліні, моя дочка готувалася залишити домівку. Вона чекала до останнього, сподіваючись, що ураган мине. Однак тепер вона поспішно збирала важливі документи, картини та речі, намагаючись вирішити, що взяти з собою. “Я не думала, що буде так важко від’їжджати, – казала вона мені пізніше, – проте тоді я не знала, чи залишиться там щось, коли я повернуся”.

Життєві бурі приходять по-різному: через урагани, торнадо, землетруси, повені, неочікувані проблеми у шлюбі або з дітьми, раптову втрату здоров’я або фінансів. Ми за одну мить можемо втратити те, що цінуємо.

Біблія говорить нам про найбезпечніше місце посеред бурь: “Бог для нас – охорона та сила, допомога в недолях, що часто трапляються, тому не лякаємось ми, як трясеться земля” (Пс. 45:2-3).

Автори цього псалма були нащадками чоловіка, який багато поколінь тому служив Богу, але потім збунтувався проти Господа і загинув під час землетрусу (див. Чис. 26:9-11). Їхній погляд відображає смирення і глибоке розуміння Божої величі, співчутливості та рятівної любові.

Проблеми приходять, однак Бог сильніший за них. Ті, хто біжить до Спасителя, виявляють Його непохитність. У руках Його вічної любові ми знаходимо місце спокою.
Як Бог сповнює вас миром під час непередбачуваних бурь? Як ви сьогодні до Нього бігтимете?
О, Боже, Той, Хто більший за бурю, допоможи мені віддати Тобі всі свої страхи і заспокоїтися у Твоїй незмінній любові.


© 2019 Хліб Наш Насущні
Коли ураган Флоренс із руйнівною силою обрушився на Вілмінгтон у Північній Кароліні, моя дочка готувалася залишити домівку. Вона чекала до останнього, сподіваючись, що ураган мине.