У 2003 році нашестя коників-мормонів призвело до знищення врожаю на 25 мільйонів доларів. Їх було так багато, що ніде ногою ступити. Ці комахи були названі так через те, що у 1848 році знищили врожай у штаті Юта, де того року поселились мормони. Коники-мормони, що мають довжину від трьох до п’яти сантиметрів, за своє життя можуть з’їсти до 20 кілограмів рослин. Їхнє нашестя може нашкодити економіці всього штату або навіть країни.

Пророк Йоіл зобразив нашестя величезної кількості подібних комах, що мали спустошити юдейський край за постійний непослух нації Богу. Він передрікав вторгнення сарани, якої попередні покоління ще не бачили (Йоіла 1:2). На думку деяких біблійних вчених сарана − це метафора ворожої армії. Сарана знищувала все на своєму шляху, що часто призводило до голоду та нужденності серед населення. Проте Йоіл запевнив, що якщо люди залишать свої гріховні шляхи й проситимуть у Бога прощення, Господь “надолужить їм за ті роки, що пожерла була сарана” (Йоіла 2:25).

Цей момент в історії Юдеї містить важливий урок і для нас: наші гріхи, немов ті комахи, знищують у нашому житті всі запашні плоди, що їх від нас чекає Бог. Коли ж навертаємося до Господа, залишаючи хибні шляхи, Він обіцяє звільнити нас від ганьби і відновити, щоб ми мали в Ньому повноту життя.
За що маєш попросити сьогодні у Бога прощення?
Бог любить прощати й відновляти


© 2019 Хліб Наш Насущній
У 2003 році нашестя коників-мормонів призвело до знищення врожаю на 25 мільйонів доларів. Їх було так багато, що ніде ногою ступити.