У вісімнадцять років мене забрали в армію, як і всіх молодих жителів Сінгапуру. Я щиро молився, щоб мені дісталось неважке місце – можливо, водія чи секретаря. Я не був фізично міцним, тому сподівався уникнути всіх випробувань бойової підготовки. Але коли одного вечора я читав Біблію, мені кинувся в очі один вірш: “Досить тобі Моєї благодаті…” (2 Кор. 12:9).

Бог завжди відповідав на мої молитви. Тож, навіть якщо б я потрапив на важке місце, Господь дав би мені все необхідне для успішної служби.

І я опинився у мотопіхотній частині, де мені було несолодко. Проте, озираючись назад, я вдячний Богу, що не отримав від Нього те, що просив. Тренування зміцнили мене фізично й психологічно: я впевнено увійшов у доросле життя.

В Ісаї 25:1-5 пророк прославляє Бога за Його плани, хоч перед цим пророкував Ізраїлю про Боже покарання та подальше визволення від ворогів. Ісая зазначає, що “чудо”, яке Бог “вчинив”, є “давнім приреченням” (Іс. 25:1). Але це “чудо” включало деякі драматичні моменти в історії ізраїльського народу.

Інколи важко чути від Бога “ні”. А ще важче розуміти, чому взагалі немає відповіді на молитви. Саме в такі моменти маємо вірити, що у Бога завжди благі плани. Ми можемо не розуміти Божих намірів, але можемо покладатися на Його любов, доброту та вірність.
Господи, допоможи мені покладатися на Тебе навіть тоді, коли ти кажеш “ні”. Навчай мене завжди черпати силу в тій істині, що Ти – люблячий Бог і маєш чудові плани для Свого народу.
Коли Бог каже “ні”, Він має Свій план. Продовжуй довіряти Йому!

Автор Леслі Ко

© 2018 Хліб Наш Насущній
У вісімнадцять років мене забрали в армію, як і всіх молодих жителів Сінгапуру.