Після того, як у 2016 році в Нью-йоркському метро загинуло п’ятеро і травмувався 51 чоловік, місцева влада розпочала компанію з навчання людей, як зберігати спокій і своє життя у подібних ситуаціях. Найгірше трапляється саме тоді, коли люди намагаються врятуватися самостійно. Але найкращий план дій – кажуть спеціалісти – просто зателефонувати, заспокоїтись і чекати. Керівники міста пообіцяли завжди реагувати швидко, щоб захищати людей від травм і визволяти їх із важких становищ.

В Книзі Дії Апостолів ми читаємо, як апостол Петро у своїй проповіді торкнувся проблеми “врятування самого себе”. Євангеліст Лука розповідає про деякі надзвичайні події, коли віруючі розмовляли іншими мовами (Дії 2:1-12). Тоді Петро пояснив своїм єврейським братам та сестрам: вони є очевидцями здійснення давнього пророцтва, що Бог “виллє Святого Духа” і настане день спасіння (Йоіла 2:28-32). Благословення Святого Духа тепер можна побачити в житті тих, хто покликав Ісуса для спасіння від гріха та його наслідків. Петро пояснив, що спасіння доступне для кожного (Дії 2:21). Ми маємо доступ до Бога не через дотримання Закону, але через віру в Ісуса як Господа й Месію.

Якщо ми у пастці гріха, врятуватись самотужки неможливо. Єдина надія спасіння – визнати Ісуса своїм Господом та Месією і вірувати в Нього.
Чи ви вже покликали Ісуса Христа, щоб Він спас вас від ваших гріхів?
Спасіння отримують ті, хто кличуть Ісуса на допомогу.


© 2018 Хліб Наш Насущній
Керівники міста пообіцяли завжди реагувати швидко, щоб захищати людей від травм і визволяти їх із важких становищ.