Моя молодша донька Брітта дуже хотіла спати в “дорослому ліжку” в кімнаті своєї старшої сестри. Щовечора, закутуючи її у великі ковдри, я строго наказувала не вставати з нього, і попереджала, що якщо не буде слухатися, то спатиме у своєму дитячому ліжку. Однак майже кожної ночі я знаходила її в коридорі і змушена була нести доньку назад до її маленького ліжка. Через багато років я довідалася, що моя старша донька не була у захваті від маленької сусідки, тому постійно казала їй, що “чує, як її кличе мама”. Брітта наївно вірила її словам і йшла шукати мене.

Всі ми можемо мати прикрі наслідки, коли прислухаємося до хибних голосів. Сталося, що Бог послав одного чоловіка у Бет-Ел виголосити пророцтво в Ім’я Господа, давши йому чіткі вказівки: ніде не пити й не їсти і не повертатися додому тією ж самою дорогою (1 Цар. 13:9). Навіть коли сам цар Єровоам запрошував його розділити з ним трапезу, пророк відмовився. Дізнавшись про це, один старий пророк запросив його до себе поїсти. Божий посланець спочатку відмовився, але потім погодився − старший “колега” ввів його в оману вигадкою, що йому начебто з’явився ангел і звелів запросити на обід. Бог був дуже засмучений непослухом Свого посланця і покарав його.

Господні Слова – то шлях життя, якщо маємо мудрість чути їх і виявляти послух.
Дякуємо Тобі, Господи, за те, що промовляєш до нас через Своє Слово. Допоможи налаштувати свій слух, щоб чути Тебе й бути слухняними.
Божі слова важливіші за всі інші голоси.


© 2018 Хліб Наш Насущній
Господні Слова – то шлях життя, якщо маємо мудрість чути їх і виявляти послух.