Однією з переваг користування мобільними телефонами є фактично необмежений зв’язок з іншими. Ось чому досить багато людей розмовляють по телефону й переписуються навіть під час керування машиною, що часто призводить до жахливих аварій. З метою уникнення таких трагедій у багатьох країнах світу відволікання за кермом визнається порушенням закону. На дорогах США можна часто побачити знаки, що нагадують водіям про спеціальні телефонні зони, де вони можуть з’їхати з дороги і без будь-якого ризику поговорити або написати SMS-повідомлення.

Але є інший вид комунікації, який не має жодних обмежень – це молитва. Бог запрошує нас звертатися до Нього, куди б ми не йшли. Можемо молитися в дорозі або спокійно сидячи вдома. Апостол Павло мудро радить усім нам: “Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все” (1 Сол. 5:16-18). Отже, Бог закликає нас радіти й за все дякувати, тому що це є відображенням нашої віри в Бога через Господа Ісуса Христа – віри, яка зміцнюється постійною молитвою.

Бог завжди доступний – і для короткого зойку до Нього, і до тривалої співбесіди. Він запрошує нас до глибоких стосунків, в яких можемо без жодних обмежень ділитися з Ним своїми радостями, турботами, потребами (Євр. 4:15-16). Ми завжди знаходимося в зоні молитви.
Я дуже вдячний, Господи, за те, що Ти завжди можеш чути мене. Я потребую Тебе сьогодні.
Доступ до Божого трону завжди відкритий.


© 2018 Хліб Наш Насущній
Однією з переваг користування мобільними телефонами є фактично необмежений зв’язок з іншими.