Страх був постійним супутником Хадасси – героїні роману Франсін Ріверс “Голос серед вітру”. Хадасса жила ще у першому столітті й стала рабинею в одному римському домі. Там вона постійно боялась переслідувань за свою віру в Христа. Вона знала, що християн зневажають, що багатьох із них вбили, віддавши на розтерзання левам на арені. Чи матиме вона мужність не зректися віри, якщо прийдуть випробування?

Її найгірші побоювання справдились − проти неї повстала її господиня та інші римські чиновники, що ненавиділи християн. Дівчину поставили перед вибором: або зректися віри в Христа, або вмерти на арені. Коли ж вона публічно сповідала Ісуса Христом, її страхи зникли, і вона стала сміливою – навіть перед лицем смерті.

Біблія нагадує нам, що інколи ми страждатимемо за правду – чи то за проповідь Євангелії, чи то за благочестиве життя, яке суперечить сучасним цінностям. Ми також маємо заклик “не боятися”, але “святити Господа у своїх серцях” (1 Петр. 3:14-15). Для Хадасси головна битва відбулася в її серці. Коли ж вона зрештою вибрала вірність Ісусу Христу, то відразу ж отримала й мужність бути вірною.

Коли ми приймаємо рішення жити для слави Христа, Він допоможе нам бути сміливими, щоб здолати всі страхи, що виникають серед супротиву та утисків.
Отче, дай мені мужності зберігати твердість в часи важких випробувань.
* * *
Страх заважає вам звіщати істину? Прочитайте брошуру “Як заговорити про Бога?”
Будьмо мужніми Божими свідками!


© 2018 Хліб Наш Насущній
Хадасса жила ще у першому столітті й стала рабинею в одному римському домі.