Нещодавно моя подруга готувалась до переїзду в інше місто, яке розташоване за тисячі миль від її рідної домівки. Щоб упоратися в найкоротший термін, вона та її чоловік вирішили розділити обов’язки. Поки чоловік займався пошуком нового житла, вона пакувала речі. Я була дуже здивована тим, що моя подруга була згодна переїхати до нового будинку без попереднього його огляду. Я запитала в неї, як таке можливо. Подруга визнала, що це було непросто, але вона цілком довіряє своєму чоловікові, тому що протягом усього їхнього спільного життя він завжди приділяв велику увагу її вподобанням та потребам.

У світлиці Господь попередив Своїх учнів, що на Нього чекає зрада й смерть. Ісуса Христа та Його учнів очікували найчорніші дні. Тому Він втішав їх, запевняючи, що приготує для них на небесах місце. Коли учні висловили свої сумніви, Ісус нагадав їм про той шлях, який вони пройшли разом; про ті чудеса, що Він учинив перед їхніми очима. І хоча на них чекає великий смуток через смерть їхнього Вчителя, вони можуть цілком розраховувати на те, що Він вчинить саме так, як сказав − приготує їм небесну оселю.

Навіть у найчорнішу годину ми можемо вірити, що Христос проведе нас крізь усі випробування до місця вічного щастя. Якщо ходимо з Ним, то все більше вчимося довіряти Його вірності.
Господи, допоможи покладатися на Тебе, коли життя здається таким непевним та важким. Ти – благий Бог, Якому можна довіряти.
Можемо твердо вірити, що Бог проведе нас крізь будь-які негаразди.

Автор Кірстен Холмберг

© 2018 Хліб Наш Насущній
Нещодавно моя подруга готувалась до переїзду в інше місто, яке розташоване за тисячі миль від її рідної домівки.