Я швидко наближуюся до нового періоду в житті − до “зими”, до похилого віку. Але я ще не в ньому. Хоча роки пролітають повз й інколи у мене виникає бажання сповільнити їх, я маю радість, яка наповнює моє серце. Кожен день – то новий день, який дав нам Господь. Разом із автором Псалма я можу сказати: “То добре, щоб дякувати Господеві… вранці розповідати про милість Твою, а ночами – про правду Твою” (Пс. 91:2-3).

Хоча моє життя має свої переживання, а біль та труднощі інших приголомшують мене, Бог дає мені силу приєднатися до псалмоспівця, щоб із радістю співати про діла Його рук (Пс. 91:5). Радість через дані благословення: сім’я, друзі та улюблена робота. Радість через Боже дивне творіння і Його надихаюче Слово. Радість через те, що Ісус так полюбив мене, що помер за мої гріхи. І радість через те, що Він дав нам Духа, Який є джерелом істинної радості (Рим. 15:13). Завдяки Господу, віруючі в Нього можуть цвісти як пальма і приносити плід іще в сивині (Пс. 91:13-15).

Про який плід говориться? Не дивлячись на наші обставини або життєві періоди, ми можемо бути прикладом Його любові в нашому житті та в словах, які кажемо. Є радість у тому, щоб знати Господа, жити для Нього та розказувати іншим про нашого Спасителя.
Любий Господи, дякуємо Тобі за радість, яку дає нам Дух Святий.
Бог є Той, хто дає радість.

Автор Елісон Кіеда