Що ви робите, коли на своєму шляху зустрічаєте гору? Історія Дашратх Манджхі може надихнути нас. Коли його дружина померла через те, що чоловік був не в змозі вчасно доставити її до лікарні для отримання термінової медичної допомоги, Манджхі зробив те, що здавалося неможливим. На протязі двадцяти двох років він висікав великий прохід у горі, щоб інші селяни могли дістатися до лікарні та отримати необхідну медичну допомогу. Ще за життя влада Індії відзначила його за зроблений ним внесок.

Відбудова храму напевне здавалася Зоровавелю, одному з лідерів Ізраїля, що повернувся з вигнання, неможливою. Люди були зневіреними, зустріли протидію з боку ворогів, їм бракувало ресурсів і великої армії. Але Бог послав пророка Захарія до Зоровавеля нагадати, що для виконання завдання потрібно дещо сильніше за силу вояків. Для цього потрібна сила Духа (Зах. 4:6). Отримавши впевненість у допомозі згори, Зоровавель повірив, що Бог усуне будь яку гору труднощів, яка буде на шляху відбудування храму і відновлення спільноти (Зах. 4:7).

Що ми робимо, коли бачимо гору перед собою? У нас є два варіанти: покластися на свої особисті сили або довіритися силі Духа Божого. Коли ми довіряємо Його силі, Він або усуне гору, або дасть нам сили та витримки перейти через неї.
Які гори та важкі виклики стоять зараз на вашому шляху? Чи будете ви цього тижня молитися за дію Духа Святого у вашому житті? Поділіться з нами на сторінці Facebook
Людська сила неспроможна виконати Божі завдання.