Коли Ендрю Чітл загубив на пляжі свій мобільний телефон, то вже розпрощався з ним назавжди. Але через тиждень йому подзвонив рибалка Глен Керлі. Він упіймав десятикiлограмову тріску і витягнув із неї загублений телефон, який справно працював (після того як його висушили).

Життя сповнене дивних історій. І чимало таких ми знаходимо у Біблії. Одного дня до Петра підійшли збирачі грошей для храму і запитали: “Чи не заплатить ваш учитель дидрахми?” (Мт. 17:24). Ісус же цю ситуацію використав, щоб викласти один важливий духовний урок. Він хотів, щоб Петро побачив у Ньому Царя. Якщо податків ніколи не вимагають від монарха та його дітей, то очевидно, що Ісус і Його послідовники не зобов’язані щось давати на храм (Мт. 17:25-26).

Однак, щоб “ніхто не спокусився” (Мт. 17:27), Господь звелів Петру піти і закинути вудку. Коли учень упіймав рибу, то знайшов у її роті необхідну монету.

Ісус Христос був законним Царем, хоча багато хто не визнавали Його таким. Якщо ж визнаємо Його як Господа у своєму житті, тоді справді стаємо Його дітьми.

Життя й далі турбуватиме нас своїми вимогами та проблемами, але Ісус попіклується про все. Як сказав пастор Девід Помпо: “Коли ми рибалимо для нашого Отця, можемо бути впевнені, що Він задовольнить усі наші потреби”.
Господи, навчи нас насолоджуватися тією чудовою реальністю, що Ти забезпечуєш нас усім, в чому маємо потребу.
Ми – діти Царя!


© 2017 Хліб Наш Насущній
Життя сповнене дивних історій.