Saturday, July 29, 2017

Хліб Наш Насущній - Великий привілей

https://ukrainian-odb.org/2017/07/29/%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b2%d1%96%d0%bb%d0%b5%d0%b9/
Читати: Євреїв 12:18-24
Біблія за рік: Псалми 49−50 ; Римлян 1


Ви приступили… до Церкви первороджених. — Євреїв 12:22-23

Встановлена на півдні Ізраїлю копія скинії була лише спробою відтворити оригінал. Але вона все одно викликала почуття благоговіння. Копія скинії, побудована за реальними розмірами і з максимальним наближенням до всіх інструкцій її зведення, що записані у Книзі Вихід 25–27, − крім золота, звичайно, − і тепер приваблює туристів у пустелю Негев.

Коли екскурсовод завів нашу групу до “Святого Святих”, деякі з нас почувались невпевнено. Хіба це не те найсвятіше місце, куди дозволялось заходити лише первосвященику? Як туди може заходити будь-хто, коли йому заманеться?

Уявляю лише, що мали відчувати ізраїльтяни, коли наближались зі своїми жертовними тваринами до Скинії Заповіту. Адже розуміли, що входять у присутність Всемогутнього Бога. А ще напевно відчували сповнену внутрішнього тріпотіння цікавість: чи не скаже Бог їм що-небудь через Мойсея?

Сьогодні ти і я можемо сміливо входити у Божу присутність, твердо знаючи, що через жертву Ісуса Христа завіса, яка відділяла нас від Бога, − розірвана (Євр. 12:22-23). Ми можемо звертатися до Бога будь-коли і отримувати від Нього прямі відповіді через Його Слово. Маючи такий доступ до Господа, про який ізраїльтяни не могли навіть і мріяти, давайте завжди цінувати цей привілей − приходити до нашого Отця щодня як Його діти, без будь-яких перепон.

Дякуємо Тобі, Отче, за можливість приходити до Тебе з вірою, знаючи, що кров’ю Христа отримали цілковите прощення й очищення від гріхів. Не дай, щоб ми коли-небудь забули, якої це потребувало жертви!

Через молитву маємо миттєвий доступ до Небесного Отця.

Автор Леслі Ко

No comments:

Post a Comment